Tipy na výlety v Jičíně
Regionální muzeum a galerie  v Jičíně - muzeum hry Regionální muzeum a galeri..

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Regionální muzeum a galerie v Jičíně - muzeum hry (Valdštejnův zámek) je jednou z dominant města Jičína. Jičín je vzdálen asi 90km severovýchodně od Prahy. Regionální muzeum a ..


Valdická brána Valdická brána

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ono je tu daleko více zajímavostí, nicméně zatím se neodhodlal je nikdo pořádně publikovat. Snad se zadaří brzy na tixiku .)


Synagoga Jičín Synagoga Jičín

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Synagoga Jičín je jedna z nejvýznamnějších a nejdochovalejších židovských staveb na Jičínsku. Leží nedaleko severovýchodního rohu náměstí v Jičíně ve východních Čechách , asi 90..


Rumcajsova ševcovna Rumcajsova ševcovna

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rumcajsova ševcovna je minimuzeum věnované pohádkové postavě Rumcajse. Nachází se v Česku , jen několik desítek metrů od známé Valdické brány , ve městě Jičín . Jičín, město poh..


Jičín Jičín

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Město Jičín je známo jako město pohádky, koná se tu každoročně pohádkový festival a já si tu vždy představím Rumcajse, Manku a Cipíska. ale Jinak jsou poblíž Prachovské skály a s..


Koupaliště Kníže Jičín Koupaliště Kníže Jičín..

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Koupaliště Kníže Jičín je letní plavecký areál, který prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se v blízkosti historického centra města Jičín v České republice . Součá..


Aquapark Jičín Aquapark Jičín

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Aquapark Jičín se nachází ve městě Jičín v srdci Českého ráje v České republice. Aquapark nabízí plavecký bazén 25m x 8m a dětský bazén 12,5m x 8m. Dále je k dispozici skokans..


Rozhledna Čeřovka Rozhledna Čeřovka

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Čeřovka je vyhlídková věž. Je také nazývána Milohlídka. Nachází se na severním okraji města Jičín v Královéhradeckém kraji v České republice. Rozhledna Čeřovka stojí..


Lipová alej Jičín Lipová alej Jičín

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Lipová alej Jičín se nachází ve městě Jičín v České republice. Jedná se o unikátní, 1700 m dlouhou čtyřřadou alej. Tu nechal vybudovat Albrecht z Valdštejna. Jako spojnici města..


Valdštejnská lodžie Valdštejnská lodžie

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Valdštejnská lodžie je jednou z dominant Jičína. Nachází se v Královéhradeckém kraji v České republice. Valdštejnská lodžie je s Jičínem propojena Lipovou alejí, kterou vede červ..


Hrad Veliš Hrad Veliš

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Veliš je zřícenina původního hradu z přelomu 13. a 14. století. Nachází se u obce Veliš nedaleko města Jičín v České republice . Střípky z historie Hrad Veliš založil prav..


Rumcajsova jeskyně Rumcajsova jeskyně

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Volně přístupná Rumcajsova jeskyně je věnována památce nejznámějšího jičínského hrdiny. Nachází se uprostřed lesa nedaleko zříceniny Brada u obce Brada , kousek od města Jičína ,..


Jinolické rybníky Jinolické rybníky

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Jinolické rybníky se nacházejí v Českém ráji, asi 5 km od Jičína , v blízkosti Prachovských skal , u obce Jinolice . Jinolické rybníky tvoří tři rybníky – Oborský, Němeček a Vraž..


Prachovské skály Prachovské skály

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Prachovské skály jsou unikátní komplex pískovcových skalních útvarů v turistické oblasti Český Ráj v České republice . Skalní město se nachází v centrální části turistické oblas..


Dřevěnice Dřevěnice

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Obec Dřevěnice je nazývána mekkou volejbalu. Nachází se v turistické oblasti Český Ráj , východně od města Jičín v České republice . Obec obývá přibližně 265 stálých obyvatel. ..


Rozhledna Tábor Rozhledna Tábor

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Tábor se nachází na vrcholu stejnojmeného kopce. Rozhledna leží poblíž měst Jičín a Lomnice nad Popelkou v České republice . Rozhledna Tábor byla postavena v 19. stol..


Kumburk Kumburk

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zřícenina hradu Kumburk se nachází v České republice dvě hodiny cesty severovýchodně z Prahy. Tyčí se na homolovitém kopci 5km západně od Nové Paky v Libereckém kraji. Kumburk l..


Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady Pohádkový hrad a zámek Sta..

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady se nachází na nevysokém návrší uprostřed stejnojmenné obce v České republice. Zámek leží jihozápadně od města Jičín . Byl vybudován v letech 1..


Sobotka Sobotka

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Sobotka je město v jižní části Českého ráje v České republice. Město je rekreačním a turistickým letoviskem. Historické centrum města bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. So..


Zámek Humprecht Zámek Humprecht

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Humprecht je centrální stavba, která se nachází na návrší města Sobotky , nedaleko Jičína , v Královéhradeckém kraji, v České republice . Barvitá historie zámkuZámek Hum..


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem