KEMP RUMCAJS

KEMP

KEMP RUMCAJS se nachází na okraji města Jičína. Město Jičín je vstupem do Českého Ráje a proto je kemp ideální pozicí pro relaxaci v kempu nebo výlety do okolí. KEMP Rumcajs se nachází v nádherném regionu Českého ráje. Ideální výchozí bod pro výlety a cesty za poznáním. KEMP je vybaven chatami s vlastním sociálním zařízením, chatami s umyvadlem a také samostatné chaty pro méně náročné kempaře. V areálu kempu je připraveno kompletní sociální zařízení s umývárnami a veškerým sociálním vybavením. Dbáme na pořádek a proto v kempu máme tříděné odpady a uklízíme minimálně jednou denně a nebo dle potřeby. Kemp má k dispozici několik chatek např. chatu Karinu a Monti. Kompletní obsazenost kempu je 180 lidí.

K základním vybavením chatek patří postele, skříň, stůl, židle, elektrika, prošívané deky, polštáře (Chata Karina má WC + umývárka). V kempu je společná kuchyňka (el. vařiče, chladničky, rychlovarná konvice) – doporučujeme vlastní nádobí.
Dále je možnost zapůjčení – chladničky. (omezené množství - prosíme u rezervace uvést). Nesmíme zapomenout na naše nejmeší a to děti. Pro ně máme : pískoviště, trampolínu, houpačku a možnost míčových her na hřišti. Dodáváme, že mimo areál je velké městské koupaliště sousedící s rybníkem kníže.